LKS Lotniarz Bezmiechowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Najbliższe spotkanie

LKS Lotniarz BezmiechowaLKS Górki
LKS Lotniarz Bezmiechowa   LKS Górki
2018-04-08, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Logowanie

Najnowsza galeria

Puchar Burmistrza 2015
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  Szarotka Nowosielce LKS Bukowsko 17:00
26  Orkan Markowce LKS Lotniarz Bezmiechowa 17:00
26  LKS Górki Victoria Pakoszówka 17:00
26  Jawornik Czarna Bieszczady Ustrzyki Dolne 17:00
26  LKS Sanovia Lesko Sanbud Długie 17:00
26  Orzeł Bażanówka LKS Zarszyn 17:00
26  Szarotka Uherce LKS Pisarowce II 17:00
25  LKS Pisarowce II Orzeł Bażanówka 17:00
25  LKS Zarszyn LKS Sanovia Lesko 17:00
25  Sanbud Długie Jawornik Czarna 17:00
25  Bieszczady Ustrzyki Dolne LKS Górki 17:00
25  Victoria Pakoszówka Orkan Markowce 17:00
25  LKS Lotniarz Bezmiechowa Szarotka Nowosielce 17:00
25  LKS Bukowsko Szarotka Uherce 17:00
24  LKS Bukowsko LKS Lotniarz Bezmiechowa 17:00
24  Szarotka Nowosielce Victoria Pakoszówka 17:00
24  Orkan Markowce Bieszczady Ustrzyki Dolne 17:00
24  LKS Górki Sanbud Długie 17:00
24  Jawornik Czarna LKS Zarszyn 17:00
24  LKS Sanovia Lesko LKS Pisarowce II 17:00
24  Szarotka Uherce Orzeł Bażanówka 17:00
23  Orzeł Bażanówka LKS Sanovia Lesko 17:00
23  LKS Pisarowce II Jawornik Czarna 17:00
23  LKS Zarszyn LKS Górki 17:00
23  Sanbud Długie Orkan Markowce 17:00
23  Bieszczady Ustrzyki Dolne Szarotka Nowosielce 17:00
23  Victoria Pakoszówka LKS Bukowsko 17:00
23  LKS Lotniarz Bezmiechowa Szarotka Uherce 17:00
22  LKS Lotniarz Bezmiechowa Victoria Pakoszówka 17:00
22  LKS Bukowsko Bieszczady Ustrzyki Dolne 17:00
22  Szarotka Nowosielce Sanbud Długie 17:00
22  Orkan Markowce LKS Zarszyn 17:00
22  LKS Górki LKS Pisarowce II 17:00
22  Jawornik Czarna Orzeł Bażanówka 17:00
22  Szarotka Uherce LKS Sanovia Lesko 17:00
21  LKS Sanovia Lesko Jawornik Czarna 17:00
21  Orzeł Bażanówka LKS Górki 17:00
21  LKS Pisarowce II Orkan Markowce 17:00
21  LKS Zarszyn Szarotka Nowosielce 17:00
21  Sanbud Długie LKS Bukowsko 17:00
21  Bieszczady Ustrzyki Dolne LKS Lotniarz Bezmiechowa 16:30
21  Victoria Pakoszówka Szarotka Uherce 17:00
20  Victoria Pakoszówka Bieszczady Ustrzyki Dolne 17:00
20  LKS Lotniarz Bezmiechowa Sanbud Długie 16:30
20  LKS Bukowsko LKS Zarszyn 17:00
20  Szarotka Nowosielce LKS Pisarowce II 17:00
20  Orkan Markowce Orzeł Bażanówka 17:00
20  LKS Górki LKS Sanovia Lesko 17:00
20  Szarotka Uherce Jawornik Czarna 17:00
19  Jawornik Czarna LKS Górki 16:30
19  LKS Sanovia Lesko Orkan Markowce 16:30
19  Orzeł Bażanówka Szarotka Nowosielce 16:30
19  LKS Pisarowce II LKS Bukowsko 16:30
19  LKS Zarszyn LKS Lotniarz Bezmiechowa 16:30
19  Sanbud Długie Victoria Pakoszówka 16:30
19  Bieszczady Ustrzyki Dolne Szarotka Uherce 16:30
18  Bieszczady Ustrzyki Dolne Sanbud Długie 16:30
18  Victoria Pakoszówka LKS Zarszyn 16:30
18  LKS Lotniarz Bezmiechowa LKS Pisarowce II 16:30
18  LKS Bukowsko Orzeł Bażanówka 15:00
18  Szarotka Nowosielce LKS Sanovia Lesko 16:30
18  Orkan Markowce Jawornik Czarna 15:00
18  Szarotka Uherce LKS Górki 15:00
17  LKS Górki Orkan Markowce 16:30
17  Jawornik Czarna Szarotka Nowosielce 16:30
17  LKS Sanovia Lesko LKS Bukowsko 15:00
17  Orzeł Bażanówka LKS Lotniarz Bezmiechowa 16:30
17  LKS Pisarowce II Victoria Pakoszówka 15:00
17  LKS Zarszyn Bieszczady Ustrzyki Dolne 16:30
17  Sanbud Długie Szarotka Uherce 16:30
16  Sanbud Długie LKS Zarszyn 16:30
16  Bieszczady Ustrzyki Dolne LKS Pisarowce II 16:30
16  Victoria Pakoszówka Orzeł Bażanówka 16:30
16  LKS Lotniarz Bezmiechowa LKS Sanovia Lesko 16:30
16  LKS Bukowsko Jawornik Czarna 15:00
16  Szarotka Nowosielce LKS Górki 15:00
16  Szarotka Uherce Orkan Markowce 16:30
15  Orkan Markowce Szarotka Nowosielce 16:30
15  LKS Górki LKS Bukowsko 15:00
15  Jawornik Czarna LKS Lotniarz Bezmiechowa 16:30
15  LKS Sanovia Lesko Victoria Pakoszówka 15:00
15  Orzeł Bażanówka Bieszczady Ustrzyki Dolne 16:30
15  LKS Pisarowce II Sanbud Długie 16:30
15  LKS Zarszyn Szarotka Uherce 16:30
14  2018-04-08 LKS Zarszyn LKS Pisarowce II 17:00
14  2018-04-08 Sanbud Długie Orzeł Bażanówka 17:00
14  2018-04-08 Bieszczady Ustrzyki Dolne LKS Sanovia Lesko 17:00
14  2018-04-08 Victoria Pakoszówka Jawornik Czarna 17:00
14  2018-04-08 LKS Lotniarz Bezmiechowa LKS Górki 17:00
14  2018-04-08 LKS Bukowsko Orkan Markowce 17:00
14  2018-04-08 Szarotka Uherce Szarotka Nowosielce 17:00
13  2017-10-29 LKS Bukowsko 1:0 Szarotka Nowosielce zobacz ›
13  2017-10-29 LKS Lotniarz Bezmiechowa 6:0 Orkan Markowce zobacz ›
13  2017-10-29 Victoria Pakoszówka 2:2 LKS Górki zobacz ›
13  2017-10-29 Bieszczady Ustrzyki Dolne 3:4 Jawornik Czarna zobacz ›
13  2017-10-29 Sanbud Długie 2:4 LKS Sanovia Lesko zobacz ›
13  2017-10-29 LKS Zarszyn 0:1 Orzeł Bażanówka zobacz ›
13  2017-10-29 LKS Pisarowce II 0:0 Szarotka Uherce zobacz ›
12  2017-10-22 Orzeł Bażanówka 3:0 LKS Pisarowce II zobacz ›
12  2017-10-22 LKS Sanovia Lesko 4:1 LKS Zarszyn zobacz ›
12  2017-10-22 Jawornik Czarna 2:1 Sanbud Długie zobacz ›
12  2017-10-22 LKS Górki 1:1 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
12  2017-10-22 Orkan Markowce 1:5 Victoria Pakoszówka zobacz ›
12  2017-10-22 Szarotka Nowosielce 1:2 LKS Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
12  2017-10-22 Szarotka Uherce 2:2 LKS Bukowsko zobacz ›
11  2017-10-15 LKS Lotniarz Bezmiechowa 2:2 LKS Bukowsko zobacz ›
11  2017-10-15 Victoria Pakoszówka 2:1 Szarotka Nowosielce zobacz ›
11  2017-10-15 Bieszczady Ustrzyki Dolne 5:0 Orkan Markowce zobacz ›
11  2017-10-15 Sanbud Długie 4:0 LKS Górki zobacz ›
11  2017-10-15 LKS Zarszyn 1:2 Jawornik Czarna zobacz ›
11  2017-10-15 LKS Pisarowce II 2:2 LKS Sanovia Lesko zobacz ›
11  2017-10-15 Orzeł Bażanówka 3:0 Szarotka Uherce zobacz ›
10  2017-10-08 LKS Sanovia Lesko 1:1 Orzeł Bażanówka zobacz ›
10  2017-10-08 Jawornik Czarna 5:2 LKS Pisarowce II zobacz ›
10  2017-10-08 LKS Górki 3:4 LKS Zarszyn zobacz ›
10  2017-10-08 Orkan Markowce 0:2 Sanbud Długie zobacz ›
10  2017-10-08 Szarotka Nowosielce 1:0 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
10  2017-10-08 LKS Bukowsko 3:2 Victoria Pakoszówka zobacz ›
10  2017-10-08 Szarotka Uherce 2:1 LKS Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
2017-10-01 Victoria Pakoszówka 1:0 LKS Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
2017-10-01 Bieszczady Ustrzyki Dolne 5:1 LKS Bukowsko zobacz ›
2017-10-01 Sanbud Długie 0:0 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2017-10-01 LKS Zarszyn 2:0 Orkan Markowce zobacz ›
2017-10-01 LKS Pisarowce II 5:1 LKS Górki zobacz ›
2017-10-01 Orzeł Bażanówka 5:1 Jawornik Czarna zobacz ›
2017-10-01 LKS Sanovia Lesko 2:3 Szarotka Uherce zobacz ›
2017-09-24 Jawornik Czarna 2:0 LKS Sanovia Lesko zobacz ›
2017-09-24 LKS Górki 0:2 Orzeł Bażanówka zobacz ›
2017-09-24 Orkan Markowce 2:5 LKS Pisarowce II zobacz ›
2017-09-24 Szarotka Nowosielce 3:1 LKS Zarszyn zobacz ›
2017-09-24 LKS Bukowsko 8:0 Sanbud Długie zobacz ›
2017-09-24 LKS Lotniarz Bezmiechowa 1:2 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
2017-09-24 Szarotka Uherce 0:1 Victoria Pakoszówka zobacz ›
2017-09-17 Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:1 Victoria Pakoszówka zobacz ›
2017-09-17 Sanbud Długie 1:1 LKS Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
2017-09-17 LKS Zarszyn 4:3 LKS Bukowsko zobacz ›
2017-09-17 LKS Pisarowce II 3:3 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2017-09-17 Orzeł Bażanówka 1:2 Orkan Markowce zobacz ›
2017-09-17 LKS Sanovia Lesko 2:1 LKS Górki zobacz ›
2017-09-17 Jawornik Czarna 1:1 Szarotka Uherce zobacz ›
2017-09-10 LKS Górki 1:2 Jawornik Czarna zobacz ›
2017-09-10 Orkan Markowce 3:2 LKS Sanovia Lesko zobacz ›
2017-09-10 Szarotka Nowosielce 2:0 Orzeł Bażanówka zobacz ›
2017-09-10 LKS Bukowsko 2:5 LKS Pisarowce II zobacz ›
2017-09-10 LKS Lotniarz Bezmiechowa 2:2 LKS Zarszyn zobacz ›
2017-09-10 Victoria Pakoszówka 1:0 Sanbud Długie zobacz ›
2017-09-10 Szarotka Uherce 2:1 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
2017-09-03 Sanbud Długie 3:3 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
2017-09-03 LKS Zarszyn 2:2 Victoria Pakoszówka zobacz ›
2017-09-03 LKS Pisarowce II 3:3 LKS Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
2017-09-03 Orzeł Bażanówka 1:3 LKS Bukowsko zobacz ›
2017-09-03 LKS Sanovia Lesko 1:1 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2017-09-03 Jawornik Czarna 3:3 Orkan Markowce zobacz ›
2017-09-03 LKS Górki 0:4 Szarotka Uherce zobacz ›
2017-08-27 Orkan Markowce 2:1 LKS Górki zobacz ›
2017-08-27 Szarotka Nowosielce 2:2 Jawornik Czarna zobacz ›
2017-08-27 LKS Bukowsko 3:1 LKS Sanovia Lesko zobacz ›
2017-08-27 LKS Lotniarz Bezmiechowa 4:2 Orzeł Bażanówka zobacz ›
2017-08-27 Victoria Pakoszówka 4:3 LKS Pisarowce II zobacz ›
2017-08-27 Bieszczady Ustrzyki Dolne 8:0 LKS Zarszyn zobacz ›
2017-08-27 Szarotka Uherce 3:1 Sanbud Długie zobacz ›
2017-08-20 LKS Zarszyn 3:2 Sanbud Długie zobacz ›
2017-08-20 LKS Pisarowce II 1:2 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
2017-08-20 Orzeł Bażanówka 5:2 Victoria Pakoszówka zobacz ›
2017-08-20 LKS Sanovia Lesko 4:3 LKS Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
2017-08-20 Jawornik Czarna 0:4 LKS Bukowsko zobacz ›
2017-08-20 LKS Górki 0:1 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2017-08-20 Orkan Markowce 3:3 Szarotka Uherce zobacz ›
2017-08-15 Szarotka Nowosielce 6:2 Orkan Markowce zobacz ›
2017-08-15 LKS Bukowsko 8:0 LKS Górki zobacz ›
2017-08-15 LKS Lotniarz Bezmiechowa 1:3 Jawornik Czarna relacja ›
2017-08-15 Victoria Pakoszówka 2:0 LKS Sanovia Lesko zobacz ›
2017-08-15 Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:1 Orzeł Bażanówka zobacz ›
2017-08-15 Sanbud Długie 0:6 LKS Pisarowce II zobacz ›
2017-08-15 Szarotka Uherce 2:1 LKS Zarszyn zobacz ›
2017-08-12 LKS Pisarowce II 3:3 LKS Zarszyn zobacz ›
2017-08-12 Orzeł Bażanówka 2:2 Sanbud Długie zobacz ›
2017-08-12 LKS Sanovia Lesko 1:2 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
2017-08-12 Jawornik Czarna 4:3 Victoria Pakoszówka zobacz ›
2017-08-12 LKS Górki 1:1 LKS Lotniarz Bezmiechowa relacja ›
2017-08-12 Orkan Markowce 1:3 LKS Bukowsko zobacz ›
2017-08-12 Szarotka Nowosielce 2:1 Szarotka Uherce zobacz ›

Ostatnie spotkanie

LKS Lotniarz BezmiechowaOrkan Markowce
LKS Lotniarz Bezmiechowa 6:0 Orkan Markowce
2017-10-29, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Szarotka Uherce - Szarotka Nowosielce
LKS Bukowsko - Orkan Markowce
LKS Lotniarz Bezmiechowa - LKS Górki
Victoria Pakoszówka - Jawornik Czarna
Bieszczady Ustrzyki Dolne - LKS Sanovia Lesko
Sanbud Długie - Orzeł Bażanówka
LKS Zarszyn - LKS Pisarowce II

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Pisarowce II 0:0 Szarotka Uherce
LKS Zarszyn 0:1 Orzeł Bażanówka
Sanbud Długie 2:4 LKS Sanovia Lesko
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3:4 Jawornik Czarna
Victoria Pakoszówka 2:2 LKS Górki
LKS Lotniarz Bezmiechowa 6:0 Orkan Markowce
LKS Bukowsko 1:0 Szarotka Nowosielce

Statystyki drużyny

Ankiety

Czy Lotniarz utrzyma się w A klasie?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 159, wczoraj: 58
ogółem: 657 403

statystyki szczegółowe