Aktualności

grabownica

• autor: vvasia, 2014-06-08 17:27

Lotniarz 5:0 Grabownica.

Bramki 3x Karol, Łukasz oraz Tomek z rzutu karnego. Mecz pod dyktando Lotniarza, jednak w porównaniu do poprzedniego pojedynku przeciwnik stwarzał sporo groźnych sytuacji i walczył do samego końca. Niemniej jednak to Lotniarz przeważał, czego efektem było trafienie Karola około 15 minuty. 10 minut później po bardzo dobrej indywidualnej akcji Bartka i wyłożeniu do Karola jest 2:0. Przed przerwą wynik podwyższa jeszcze Łukasz po drugiej bramce zdobytej w barwach Lotniarza. Druga połowa z wielu sytuacji bramkowych przynosi 2 gole - Karol zdobywa hattricka, a bliżej końca meczu Tomek desygnowany do rzutów karnych pewnie zamienia na bramkę podyktowaną za faul na Marcinie. Nadmienić trzeba, że Tomek był zmuszony zamienić na bramce Damiana, który doznał kontuzji. Debiut w roli bramkarza z czystym kontem na pewno można zaliczyć jako udany. Pochwała również należy się najmłodszym w drużynie,  w szczególności Bartkowi, który rozegrał bardzo dobry mecz. Brawa dla Lotniarza za miłą dla oka grę i cenne 3 punkty.