Bramki:

1-0 Bartek Kabala

2-0 Bramka Samobójcza

3-0 Bartek Kabala

W pierwszym meczu otwierającym nowy sezon pokonujemy spadkowicza z Okręgówki 3-0.

Skład:

Darek Sabat, Mateusz Tylka, Hubert Otta, Mariusz Mularz, Marek Latusek, Artur Kubis, Adrian Józefczyk, Bartek Kabala, Paweł Żarów, Łukasz Matyszczak, Karol Szmyd.

Rezerwa: Marcin Otta, Piotr Czenczek, Paweł Bielak.

Początek meczu trudny dla nas i dla gości. Dużo strat niecelnych zagrań, troszkę chaosu. Na szczęście z czasem zaczęło to wyglądać coraz lepiej. Widzieliśmy akcję obu drużyn. Były sytuacje bramkowe. Lotniarza dwa razy uratowała poprzeczka. Natomiast my mieliśmy świetną sytuację gdy Bartek stanął sam przed pustą bramką, trzeba było tylko strzelić. Mecz toczył się dalej. Około 37 minuty zamieszanie pod bramką wykorzystał Bartuś, który mocny strzałem umieścił piłkę w bramce Bukowianki. Około 43 minuty doszło do nie codziennej sytuacji. Walka o piłkę pomiędzy Adrianem a zawodnikiem gości, zawodnik gości który stanął przed naszym pomocnikiem próbował go sprowokować jednak to mu się nie udało, Adrian wykorzystał chwilę i upadł na murawę, to poskutkowało. Druga żółta i w zasadzie czerwona kartka. W końcówce pierwszej połowy wyśmienita akcja bokiem boiska Józek dośrodkowuje piłkę do Pawła Żarówa który stoii sam w okolicach szesnastki, dostaje piłkę na nos, lecz nie wykorzystuje szansy. Lotniarz całą drugą połowę grał z przewagą jednego zawodnika.

Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra Lotniarza. Dużo akcji świetnych zagrań troszkę kiwki, to wszystko przełożyło się na pozytywny wynik tego meczu. Około 50 minuty bramkę na 2-0 zdobył zawodnik gości który strzałem z głowy pokonał swojego bramkarza. To dobiło Bukowiankę. Lotniarz grał coraz szybciej i skuteczniej. Były jeszcze 100% sytuację choćby Bartka który miał sam na sam lecz nie zdołał zdobyć swojego trzeciego gola. Bukowsko już nic nie prezentowało. Kolejna składna akcja Lotniarza, zagranie Sianka do Bartka i 3-0. Podsumowując ten mecz Lotniarz zagrał bardzo dobry mecz, każdy zostawił sporo sił na murawie, brawa dla Zawodników za walkę do końca. Teraz się sprężamy bo przed nami ciężki wyjazd do Jasienicy, tam zagramy z Błękitnymi. Pamiętamy wyniki z tamtego sezonu 1-1 w Jasienicy i Zwycięstwo u nas 3-2 lecz jednak mecz był zweryfikowany jako walkower na korzyść Lotniarza. Walczymy dalej. Jak na początek to bardzo ważne zwycięstwo Lotniarza, i cieszą 3 punkciki.