Aktualności

Kolejne Zwycięstwo!

• autor: sechu07L, 2015-09-21 18:43

LKS Lotniarz Bezmiechowa vs Wisłok Sieniawa 4-1 (2-1)

Kolejny świetny występ zaliczyli piłkarze Lotniarza. W 8 kolejce pokonaliśmy Wisłok Sieniawa 4-1, ale trzeba przyznać że był to najniższy wymiar kary. Od samego początku spotkania Lotniarz zaczął atakować, gra zaczynała się układać. Wiedzieliśmy że Wisłok przyjedzie do Bezmiechowej po punkty, ale na to nie pozwoliliśmy. Bardzo ciekawy mecz, szybkie tempo, sporo akcji, gra miła dla oka, to wszystko mogliśmy oglądać w tym spotkaniu. Pierwszą bramkę dla Lotniarza zdobył Sianko, sprytnie pokonał bramkarza i trafił do siaty na 1-0. Wydawało się że będzie wysoki wynik, a tym czasem akcję zawiązali zawodnicy Sieniawy i wywalczyli sobie stały fragment w okolicach 30 metra. Rzut wolny po faulu Marka. Dośrodkowanie piłki i trącenie jej przez  zawodnika gości, zdziwienie bo piłka w siatce i mamy remis. Goście poczuli moc, jednak szybko im to ukróciliśmy. Przed zejściem do szatni na przerwę  do bramki zdołał trafić jeszcze Sianko. Było to jego drugie trafienie w tym meczu. Po ciekawej połowie schodzimy na przerwę.

Kilka słów i uwag trenera w szatni i rozpoczynamy drugą połowę. W drugiej odsłonie zawodnicy z Sieniawy już praktycznie nie istnieli na boisku. Lotniarz miał akcję za akcją i to przełożyło się na kolejne trafienia. Wynik na 3-1 podwyższył Bartek który dostał wyśmienite podanie od Sianka i dopełnił formalności. Goście zaczynali się kłócić na boisku, i nie potrafili nic więcej ugrać. Bramkę na dobitkę rywala zdobył ponownie Sianko, to jego trzecie trafienie w tym meczu a szóste w sezonie, Sianko w drużynie Lotniarza prowadzi w klasyfikacji strzelców.  Mecz był dobry, mimo że Sieniawa jest na ostatnim miejscu w tabeli to nie było tego widać, walczyli do końca nie cofali nóg. Ale to my się cieszymy to trzy punkty zostają u nas. Trzeba jeszcze przyznać że wynik 4-1 to najniższy wymiar kary. Teraz czeka nas niesamowicie ciężki wyjazd, jedziemy do Iskrzyni, Iskra w tej kolejce pokonała Ekoball Stal Sanok 2-1. Także zapowiada się również ciekawy mecz.!