Aktualności

W końcu Zwycięstwo!

• autor: sechu07L, 2017-04-03 18:32

LKS Zarszyn vs LKS Lotniarz Bezmiechowa 0-1 (0-0)

W niedzielnym meczu drużyna Lotniarza Bezmiechowa pokonała w meczu wyjazdowym LKS Zarszyn 0-1. Bramkę na wagę zwycięstwa w drugiej części meczu zdobył Karol Szmyd, który dostał świetną wrzutkę na głowę od Kamila Armaty. Przed meczem powiedzieliśmy Sobie że to już koniec błędów, koniec żartów, trzeba wziąść się za Siebie i pokazać że potrafimy grać w piłkę. Byliśmy gotowi by ukuć Kaszkiety, to nam się udało!  Mecz od samego początku układał się lepiej dla Lotniarza, to my stwarzaliśmy Sobie dużo sytuacji i my kontrolowaliśmy grę, lecz nic nam nie chciało wpaść do bramki. Można powiedzieć że biliśmy głową w mur, ale do CZASU!  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym 0-0, chociaż to Lotniarz miał dużą przewagę. Na drugą połowę wyszliśmy jeszcze bardziej zmotywowani. Co prawda od 50 minuty musieliśmy grać w 10 bo jeden z naszych graczy zobaczył drugą żółtą kartkę a w rzeczywistości czerwoną, i tak musieliśmy się męczyć w dziesięciu. Mimo wszystko ta sytuacja nas nie podłamała i pokazaliśmy że mamy charakter! Około 65 minuty Lotniarz ma stały fragment gry z okolic połowy boiska. Jasiu wykonuje rzut wolny delikatnie podcinając piłkę, ta wpada wprost na głowę Karola, a ten przedłuża głową i piłka wpada do bramki. Bramkarz Kaszkietów nie zdążył! W ekipie z Bezmiechowej nastąpiła niesamowita radość, ale to jeszcze nie był koniec emocji. Gospodarze wzięli się za grę i próbowali cały czas zagrażać bramce Lotniarza. W ostatnich minutach spotkania gospodarze mieli świetną sytuację do wyrównania, pomocnik Kaszkietów Sergiej uderza z pierwszej piłki i trafia w słupek, zawodnicy oraz kibice Lotniarza odetchnęli z ulgą. Z przebiegu meczu Lotniarz wyglądał troszkę lepiej, mimo tego że graliśmy od 50 minuty w dziesięciu pokazaliśmy że mamy charakter!!! Ważne 3 punkty jadą do Bezmiechowej. DZIĘKUJEMY KIBICOM KTÓRZY BYLI W ZARSZYNIE RAZEM Z NAMI JESTEŚCIE WIELCY! W niedziele pierwszy mecz u Siebie (w Lesku) podejmować będziemy Bukowiankę Bukowsko. Serdecznie wszystkich Zapraszamy! Walczymy Dalej!