Aktualności

Bitwa przegrana, ale Wojna wciąż TRWA !

• autor: sechu07L, 2017-04-25 19:34

LKS Lotniarz Bezmiechowa vs Wisłok Sieniawa 1-2

23.04.2017 r doszło do 19 kolejki w naszej A klasie. Lotniarz Bezmiechowa który rozgrywa swoje mecze jako gospodarz w Lesku  przegrał z Wisłokiem Sieniawa 1-2. Mecz z początku był wyrównany. Dopiero po 10/15 minutach zarysowywała się przewaga Lotniarza, lecz w każdej stworzonej akcji brakowało strzału na bramkę. Lotniarz naciskał a rywale w 25 minucie zrobili kontrę po której cieszyli się ze zdobycia bramki na 0-1. Ta bramka podłamała zawodników Lotniarza. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie, goście prowadzili z Lotniarzem 0-1. Po przerwie Lotniarz ruszył bardzo agresywnie, i stwarzał sobie co raz więcej sytuacji. Goście niemal nie wychodzili ze swojej połowy, liczyli na kontry. Lotniarz cisnął i zaprocentowało. Około 70 minuty spotkania bramkę na remis zdobył Adrian, który po wycofaniu piłki przez Bartka,w okolice rogu szesnastki uderzył i trafił po długim. Na trybunach w końcu radość i pragnienie drugiej bramki. Radość ta nie trwała długo, goście otrzymali od nas rzut wolny który wykorzystali. A co w tym najlepsze, zawodnik który wygrał głowę i włożył piłkę do bramki  faulował naszego zawodnika! Sędziowie oczywiście bramkę uznali bo jakby inaczej? Obiektywnie mecz na remis chociaż grę prowadziliśmy My!  Ale jeżeli się nie strzela na bramkę, to nie ma co liczyć na bramki i zwycięstwa. Wcale nie zwalamy winy na sędziów, ale na prawdę dali o sobie znać, właśnie ta druga bramka dla Wisłoka, czy też brutalny faul na Kamilu Dudziku.... Wszyscy to widzieli co oni odpierdzielili...! Cóż "Mleko się rozlało" sytuacja Lotniarza coraz gorsza, ale nie składamy broni, będziemy walczyć do końca! DZIĘKUJEMY KIBICOM ZA PRZYBYCIE NA MECZ TYLKO TYM WIERNYM! bo nie których krytyków już się słuchać nie chce. Skoro Jesteście tacy cwani wyjdzie na boisko i pokażcie jak to się wygrywa i gra rewelacyjnie..... To taki szczegół ... Przed nami Victoria Pakoszówka, rywal dość wymagający. Victoria zajmuje 5 miejsce w tabeli i wciąż ma jakieś szansę na awans, Lotniarz na miejscu 14. Pomiędzy Victorią a Lotniarzem 12 punktów różnicy. Jak zaprezentuje się Lotniarz w niedziele? Czy w końcu pokaże na co go stać? Czy wyjdzie z kryzysu? Przekonamy się w  niedziele. ZAPRASZAMY WIERNYCH KIBICÓW !!!