Victoria nie zdobyta... DERBY DLA LOTNIARZA!

• autor: sechu07L, 2017-05-04 08:02

Victoria Pakoszówka vs LKS Lotniarz Bezmiechowa

LKS Sanovia Lesko vs LKS Lotniarz Bezmiechowa

Victoria nie zdobyta.... Piłkarze Lotniarza w 20 kolejce polegli w Pakoszówce z miejscową Victorią przegrywając 2-0. Bezmiechowa od 40 minuty musiała grać w 10 gdyż jeden z zawodników dostał czerwoną kartkę. Pierwsza połowa ewidentnie na remis, dużo chaosu z obu stron. Po przerwie gospodarze zaczęli grać agresywniej i co raz śmielej atakowali na bramkę Lotniarza. W końcu coś wpaść musiało, ile można się bronić, w zaledwie 3 minutach tracimy dwie bramki i przegrywamy mecz 2-0. Po porażce szybka regeneracja bo arcyważny był mecz z Leskiem.

Wczoraj na euroboisku w Lesku drużyna Lotniarza Bezmiechowa odniosła zwycięstwo i pokonała Sanovie! Od samego początku meczu było widać że to Lotniarz jest bardziej zmotywowany na ten mecz. Pierwszą bramkę zobaczyliśmy w pierwszej połowie meczu, Tomasz Kabala zamienił rzut wolny na bramkę. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej części to Sanovia zaczęła agresywniej i miała parę dogodnych sytuacji, lecz wszystko ratowali obrońcy lub Zawodnik meczu JANUSZ KARWAJ. Januszek zagrał wyśmienicie, wybronił kilka świetnych a nawet 100 procentowych sytuacji. Warto też zwrócić uwagę na Siwego który wybijał piłkę z lini przy stanie 0-1. Drugą bramkę dla Lotniarza zdobył właśnie Siwy, przypieczętował zwycięstwo Lotniarza.! Psss... Sanovia coś nie ma szczęścia do nas w ostatnim czasie... Chłopaki Brawo Za Walkę, w końcu kibice chyba mogli obejrzeć dobry i waleczny mecz. Przed nami Tarnawa, już w niedziele na Euroboisku w Lesku! ZAPRASZAMY