LKS Lotniarz Bezmiechowa - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Puchar Burmistrza 2015
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Sanovia pokonuje Lotniarza w derbach Gminy Lesko!

• autor: sechu07L, 2018-04-23 18:14

LKS Lotniarz Bezmiechowa vs LKS Sanovia Lesko 2-5

22 kwietnia na Stadionie w Lesku doszło do pojedynku Lotniarza z Sanovią. Zawodnicy Sanovi Lesko pokonali ekipę Marka Biegi 2-5 i zdobyli cenne 3 punkty z drobną pomocą.... Mecz od początku zapowiadał się bardzo ciekawie, oba zespoły wyszły na boisko bardzo zmotywowane. Z początku mecz inicjatywę przejęli piłkarze Leska, którzy próbowali zagrażać bramce Janusza, I widać to było już w 10 minucie spotkania, gdy Biesiada dał prowadzenie swojej drużynie, wbiegł w pole karne przewrócił się obok biegnącego Tylki, a sędzia wskazał na wapno. Po tym golu piłkarze Sanovi poczuli się pewnie i zaczęli pogrywać sobie na luzie. Jednak że Lotniarz zaczął napierać na bramkę Leska, zaprocentowało to w 29 minucie gdy Lotniarz ruszył z akcją, Szmyd dograł wprost na głowę Józefczyka a ten dał remis Lotniarzowi. W dalszej części meczu gra była wyrównana, obie drużyny stwarzały sytuację ale nie potrafiły ich wykorzystać. Przed przerwą Lesko zdołało wyjść na prowadzenie, Biesiada uderza sprzed szesnastki, piłka odbija się od słupka bramki Lotniarza i wypada w pole......, sędzia uznaje bramkę dla Leska.. ( Kabaret).

Po przerwie w mecz lepiej weszli piłkarze z Leska, w 54 minucie Biesiada po raz trzeci zdobywa bramkę i Sanovia prowadzi 1-3. Lotniarz próbował się jeszcze podnieść stwarzał co raz więcej sytuacji ale to groziło kontrami, jednak że udało zdobyć się gola kontaktowego w 65 minucie, rzut karny na bramkę zamienił Maciej Gembuś. 2-3. Przy tym wyniku na boisku zaczęło iskrzeć.. sędzia gwizdał faule czasami bezsensowne, w dodatku zaczął kartkować obie drużyny. 3 minuty po bramce Gembusia, Biesiada znowu strzela, zamienia rzut wolny na bramkę, i  w tym momencie Lotniarz siada psychicznie. Na dobitkę dostajemy bramkę w 88 minucie i końcowy wynik meczu to 2-5. Nie będę wypowiadał się o sędziowaniu pewnych panów.. Przegraliśmy tracąc dwie bramki po błędach i dwie bramki których być nie powinno. W niedzielę przeciwnikiem Lotniarza będzie Orzeł Bażanówka. Mecz w Bażanówce.

Autor: Treść:pozostało znaków:

LKS BukowskoLKS Lotniarz Bezmiechowa
LKS Bukowsko 1:2 LKS Lotniarz Bezmiechowa
2018-06-09, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

LKS Bukowsko - Szarotka Uherce
LKS Lotniarz Bezmiechowa - Szarotka Nowosielce
Victoria Pakoszówka - Orkan Markowce
Bieszczady Ustrzyki Dolne - LKS Górki
Sanbud Długie - Jawornik Czarna
LKS Zarszyn - LKS Sanovia Lesko
LKS Pisarowce II - Orzeł Bażanówka

Szarotka Uherce 3:2 Orzeł Bażanówka
LKS Sanovia Lesko 9:3 LKS Pisarowce II
Jawornik Czarna 1:4 LKS Zarszyn
LKS Górki 2:4 Sanbud Długie
Orkan Markowce 2:9 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Szarotka Nowosielce 1:0 Victoria Pakoszówka
LKS Bukowsko 1:2 LKS Lotniarz Bezmiechowa

Czy Lotniarz utrzyma się w A klasie?