Skład: Karwaj - Mularz - Armata - Tylka - Maślak - Otta.M - Otta.P - Józefczyk - Gembuś - Kabala - Szmyd
Rezerwa: Dudzik - Czenczek - Jarosz - Latusek
Gembuś - Czenczek
Otta.M - Latusek
Kabala - Jarosz
Szmyd - Dudzik

"Z piekła do nieba" tak można podsumować wczorajszy mecz pomiędzy Lotniarzem Bezmiechowa a zespołem LKS Długie.
Zawodnicy z Bezmiechowej zafundowali swoim kibicom istny horror który zakończył się happy endem!
Od początku meczu obie drużyny przystąpiły do gry dość agresywnie i odważnie, jednak że gra głównie toczyła się w środku boiska. Z każdą minutą zaczęliśmy sobie sprawiać sytuację których nie mogliśmy wykorzystać. By strzelić pierwszą bramkę potrzebny był nam stały fragment gry. Wynik otworzył gracz Lotniarza, Mariusz Mularz który po dośrodkowaniu Gembusia, uderzył piłkę głową i dał prowadzenie drużynie gospodarzy. Wydawało się że mecz zaczyna układać się po naszej myśli, lecz tak nie było. Po zaledwie kilku minutach rywale strzelają bramkę na remis, po naszym błędzie, strata piłki w bocznym sektorze boiska spowodowała szansę dla zawodników Długiego, którą wykorzystali. Wynik do przerwy nie uległ zmianie. 1-1
Na drugą połowę wyszliśmy jeszcze bardziej zmotywowani lecz rywale szybko sprowadzili nas na ziemię, wjeżdżając w pole karne pomiędzy obrońców, kończą akcję strzałem i jest 1-2, sytuacja Lotniarza była nie ciekawa. Zaczynaliśmy naciskać ale bez powodzenia. Na boisku pojawił się Marek Latusek oraz Piotr Czenczek, którzy zastąpili Maćka Gembusia oraz Marcina Otte. Od razu w drużynę wstąpiła dodatkowa energia. Do 70 minuty Lotniarz nie mógł znalezć drogi do bramki po raz drugi. Nie jednemu kibicowi w głowie już siedziała myśl że tego meczu nie da się wygrać, a jednak stało się coś co ciężko opisać. Bramkę na remis zdobywa po raz drugi w swoim wykonaniu Mariusz Mularz który wchodzi w pole karne i uderza, bramkarz gości bez szans. Parę minut pózniej faulowany Paweł Otta w okolicach 25 metra, rzut wolny na bramkę zamienia Adrian Józefczyk. 3-2 Goście opadli z sił. Czwartą bramkę dla Bezmiechowskiej ekipy zdobył Piotr Czenczek który z rzutu wolnego uderzył pod długim słupku bramki Gości. Jakby Lotniarzowi było mało na dobicie rywala piątą bramkę dla Lotniarza zdobywa z głowy Paweł Otta!!! 5-2 Myślę że ten kto był na tym meczu to nie żałuję. Ważne 3 punkty , drugi mecz w Bezmiechowej i drugi na plus! Dziękujemy tym którzy przybyli na stadion wesprzeć chłopaków!
Trening jutro godzina 18:30 ! :)