Mecz

16.08.2009
Sokół Domaradz vs Lotniarz Bezmiechowa
  0-1
Lotniarz Bezmiechowa pokonał w Domaradzu miejscowy "Sokół" 1-0. Mecz zaczął się od ataków gości którzy raz za razem sunęli na bramkę "Sokoła" lecz brakowało wykończenia lub trochę szczęścia. Miejscowa drużyna ograniczyła się tylko do pojedynczych kontr które nie zagrażały bramce strzeżonej przez Mariusza Ziembańskiego który dobrze i pewnie zastępował Janusza Krawaja (uraz głowy). Pod koniec I połowy Lotniarz przeprowadził kilka bardzo groźnych akcji które zostały zakończone strzałem lecz dobrze bronił bramkarz gospodarzy. Po I połowie wynik bezbramkowy. Na początku II połowy przebudziła się drużyna Domaradza, przeważali jednak trwało to tylko 15 minut. Lotniarz znów zaczął atakować lecz albo dobrze bronił bramkarz albo piłkę wybijali obrońcy. Wynik nie zmienił się aż  do 60 minuty, kiedy to Wojtek Łukacz zagrał piłkę do T.Otta a ten uderzył na bramkę Sokoła jednak obrońca zdołał wybić piłkę na rzut rożny. Do piłki podszedł Paweł Szewczyk który bezpośrednio wkręcił ją do bramki gospodarzy. Po zdobyciu gola drużyna z Bezmiechowej nie zamierzała osiąść na laurach i stwarzała sobie kolejne sytuacje. Wynik nie uległ już zmianie. Drużyna z Bezmiechowej zasłużenie wygrała i ich przewagę było widać na boisku.
Podsumowując to spotkanie dobrze zagrał środek pomocy R.Otta i P.Szewczyk którzy dobrze rozrzucali piłki,  także skrzydła W. Łukacz  który walczył i dobrze dogrywał piłki do kolegów z ataku, T.Otta kilka akcji na skrzydle mieszał obrońcami przeciwnika w II połowie na ataku przetrzymywał piłkę. W ataku  dobrze spisywali się D.Bielak i P.Gerbisz którzy strącali piłki wybijane przez bramkarza. W obronie było trochę zamieszania jednak nie odbiło się to na wyniku. L.Lenartowicz bezbłędny, W.Armata w miarę dobrze, M.Osękowski trzymał linie obrony i przerwał kilka groźnych akcji Sokoła, S. Kabala kilka kiksów i nie udanych zagrań. Na bramce dobrze spisywał się Mariusz Ziembański.

Skład: M. Ziembański-M.Osękowski, L.Lenartowicz, W.Armata, S.Kabala-R.Otta (70.R.Szewczyk), P.Szewczyk, W.Łukacz, T.Otta-D.Bielak, P.Gerbisz (60.M.Latusek)

Bramki: 60 minuta. PawełłSzewczyk

autor: grzesiu_94 2009-08-14 22:49:06

avatar no panowie, to muszą być 3 pkt. :)

autor: LotniarzHool 2009-08-15 21:10:57

Profil LotniarzHool w Futbolowo Chłopaki 3 pkt muszą być !! :)

autor: ~temek1234 2009-08-16 09:14:40

avatar 3pkt muszą być nasze

autor: trachwpiach 2009-08-16 09:43:59

avatar witam ale wygra sokol heeh.

autor: ~anonim 2009-08-16 15:11:01

avatar Sokół Domaradz- LOTNIARZ BEZMIECHOWA      ; 0:1

autor: ~skarabeusz 2009-08-16 16:07:04

avatar no i mamy 3 punkty po ladnym meczu

autor: ~gość 2009-08-16 18:29:07

avatar No chłopaki, jak na pierwszy raz to opis meczu ujdzie. Starajcie się jeszcze czytać to co piszecie, tak żeby styl był odpowiedni i bedzie ok. Mecz rzeczywiście pod dyktando Bezmiechowej, zasłużone zwycięstwo. Może nie było to widowisko, ale na usprawiedliwienie upał był porządny.Brawa należą się całej drużynie za zaangażowanie. Szkoda głupio straconych punktów tydzień temu bo byłby komplet. Powodzenia.

autor: ~gość 2009-08-16 19:02:55

avatar Dlaczego nie ma wyników 2 kolejki. Tabela jest, ale gdzie są wyniki?

autor: ~skarabeusz 2009-08-30 08:42:51

avatar w górkach z grabownica prosilbym o powturke z wiosny [powodzenia]