V kolejka

autor: ~MaxNestor 2009-08-31 23:59:09

avatar Mecz jest w czwartek

autor: ~mobilek 2009-09-01 11:50:47

avatar będzie chyba bardzo wysoki wynik mam nadzieje że Lotniarz strzeli o jedna bramkę więcej niż Rzepedz

autor: ~Marcelek 2009-09-03 10:09:57

avatar jazda Lotniarz z nimi jazda!!!!pokazać trzeba miejsce w szeregu tej słabocie

autor: ~14 2009-09-03 15:54:02

avatar 3 pkt będą nasze !!!!!!!

autor: ~Ogar 2009-09-03 19:14:11

avatar 2-0 dla Lotniarza:) Trzeba przyznac ze remis bylby sprawiedliwym wynikiem ale wygrywa ten kto strzela gole :P

autor: ~gość 2009-09-03 20:36:35

avatar Bardzo ciężki mecz. Lotniarz zaczął słabo, dał sobie narzucić styl gry Rzepedzi, która groźnie atakowała skrzydłami. Dwie czyste sytuacje Drewiarza powinny zakończyć się bramkami, Lotniarz odpowiedział strzałem R. Szewczyka i sytuacją Czenczka, który z kilku metrów trafił w poprzeczkę. Rzepedź pokazała się jako zespół wybiegany, dominujący w środku pola. Po zmianie stron gra toczyła się w srodkowej strefie, ale znowu groźniejsi byli goście. Wreszcie , pod koniec meczu, rzut wolny pośredni dla Kotniarza w obrębie pola karnego. P. Szewczyk sprytnym strzałem po długim okienku daje nam prowadzenie. Rzepedź atakuje, ale jest bezradna. Kolejny rzut wolny, tym razem R. Szewczyk zaskakuje bramkarza strzałem w krótki róg. 2-0 i zwycięstwo Lotniarza. O wyniku zadecydowała dojrzałość gospodarzy, którzy potrafili wykorzystać swoje okazje. Brawa dla wszystkich za walkę.

autor: ~salataa 2009-09-04 11:33:26

avatar Gratuluje wygranej i zycze powodzenia w kolejnych meczach.

autor: ~gość 2009-09-05 08:19:37

avatar Tak patrzę - już ponad 450x wchodzicie na stronę i cisza. Po to ją ktoś zrobił żeby żyła. Zobaczcie co jest na stronie Rzepedzi po czwartkowym meczu - gorąca dyskusja, a u nas cisza. Macie okazję wyrazić swoją opinię (z kulturą), pochwalić, zganić, coś zaproponować, a tu nic. Za chwilę okaże się, że jest już niepotrzebna. Niech coś się dzieje na tej stronie, również prowadzący chyba już się znudzili zabawą. Nie ma opisów, strzelców bramek, zdjęć. Proponuję po każdym meczu ocenę zawodników, opisową i punktową, np w skali 1-5.

autor: ~mac 2009-09-05 08:29:39

avatar Tak na pierwszy ogień wystawię jednego z zawodników Bezmiechowej, który w czwartek zachował się jak małe dziecko, któremu ktoś zabrał zabawkę. Został zmieniony w trakcie meczu, a jego zachowanie było skandaliczne, obrażony na cały swiat, opryskliwie odnosił się do trenera, normalnie żenada. Święta krowa. Chyba wydaje mu się, że jego pozycja na boisku jest nienaruszalna i bez niego to już ani ani.W każdym meczu są zmiany i gdyby każdy się tak zachowywał to już po 2 meczu nie miałby kto grać. Więc apel - chłopie nie jesteś niezastąpiony, nie takie gwiazdy są zmieniane - ale takie zachowanie źle wpływa na innych.

autor: LotniarzHool 2009-09-06 13:13:01

Profil LotniarzHool w Futbolowo brawo chłopaki czekamy na ustrzyki choc nie licze na wygraną ale na pewno łatwo sie nie poddamy

autor: ~skarabeusz 2009-10-05 20:54:20