Pierwsze zwycięstwo.

• autor: sechu07L, 2010-04-04 15:39
                                      Lotniarz - Sokół   4 : 0
          Lotniarz - Sokół  4 : 0 (3:0)

Bramki : 21.min. Bielak D., 25. min. Czenczek, 36. min. Czenczek, 77. min. Kabala

Lotniarz:  Ziembański(46. Karwaj), Osękowski, Kabala, Armata, Lenartowicz, Bielak D.(46. Otta T.), Szewczyk,
                   Tarnawski, Bielak P.(60. Dudek) Czenczek, Gerbisz.

Inauguracja rundy wiosennej na własnym stadionie wypadła dla Bezmiechowej zarówno efektownie jak i efektywnie. Dominacja miejscowych była dosyć wyraźna, wynik wysoki, bramki efektowne i co najważniejsze
zdobyte po składnych zespołowych akcjach. Mecz, po kilku pierwszych minutach wzajemnego badania się, toczył się pod bramką gości. Już w 8. min. D. Bielak znalazł się 8 m przed bramką, ale uderzył niecelnie, za chwilę ładną akcję przeprowadził lewą stroną Czenczyk, ale jego strzał wybronił bramkarz. W końcu padły bramki - D. Bielak otrzymał prostopadłą piłkę, wyszedł sam na sam z bramkarzem i płaskim strzałem zdobył bramkę; drugi gol to niemal kopia pierwszego - Czenczek uniknął pułapki ofsajdowej i technicznym strzałem posłał piłkę obok  bramkarza; trzecia bramka to zasługa Gerbisza - otrzymał piłkę na skrzydle, uwolnił się od obrońcy i dokładnie dograł do Czenczka, który dopełnił formalności. Kilka okazji nie zostało wykorzystanych - strzał głową Gerbisza, sytuacja Szewczyka, któremu na piątym metrze uciekła piłka. Lotniarz grał szybko, skrzydłami, stwarzał zagrożenie pod bramką Sokoła.
Po przerwie gra wyraźnie siadła, częściej toczyła się w środku pola lub na połowie Lotniarza. Stuprocentową sytuację miał Sokół w 55. min. - Napastnik gości uderzył nad Karwajem - piłka trafiła w poprzeczkę, a dobitka z 3 m do pustej bramki też trafiła w poprzeczkę. Na zakończenie spotkania szkoleniową akcją popisali się Szewczyk i Kabala, którą ten ostatni zakończył precyzyjnym strzałem w krótki, górny róg bramki.